Відкриття виставки картин місцевих художників «Ми користуємося фарбами, а пишемо серцем»

16 квітня 2019 року  у фойє КУ «Нововоронцовський РБК» відбулось відкриття виставки картин місцевих художників «Ми користуємося фарбами, а пишемо серцем», яка буде діяти до 19 квітня 2019 року.  В цій виставці представлені роботи 13 художників з Нововоронцовки, сіл  Осокорівка та  Нововоскресенське.

Гості мають  змогу побачити відео робіт відомих українських художників, які прославили Україну за кордоном; різновидів тематик картин та послухати розповідь про фарби, їх створення та різновид;  про роль художників в мистецтві та житті звичайної людини.

Далі на гостей виставки чекає огляд робіт місцевих художників та розповідь про кожного майстра, про техніку малювання тієї чи іншої картини.. На цій виставці представлені роботи молодих та більш досвідчених митців : Панасюк В.М., Бережна А. С, Бережна В. В., Кшановський В.М., Литвиненко Л, Дмитренко О, Овчіннік Н.Д, Семененко О.В, Семененко В. В, Линник Т.О., Бойко А. В., Фіалка Т.М., Линник К. О.. Глядачі, які вже відвідали виставку,  отримали масу задоволення від побаченого. Фотографували картини та захоплювались талантами наших земляків.