Відбулося засідання робочої групи районної ради

Сьогодні, 10 травня 2017 року робоча група районної ради з вивчення та якісного опрацювання бюджетних проектів, раціонального розподілу та ефективного використання коштів районного бюджету продовжила роботу по підготовці пропозицій з питань, що були відтерміновані з розгляду  05 травня 2017 року в зв’язку з неподанням відповідальними суб’єктами всіх необхідних обгрунтувань та розрахунків, зокрема це:

  • клопотання управління соціального захисту РДА стосовно фінансування районної програми поліпшення життєзабезпечення та соціального захисту окремих категорій громадян Нововоронцовського району на 2015 -2018 роки;
  • листи Нововоронцовського ДНЗ «Ясла-садок №2» та «Ясла-садок №1»  стосовно незабезпеченості планових асигнувань по заробітній платі на 2017 рік;

      –    проект внесення змін до  рішення  ХІУ сесії районної  ради  сьомого скликання від 30 грудня 2016 року № 278  «Про районний бюджет на 2017 рік» (направлення коштів резервного фонду  в сумі 70000 грн.);

 –  проект внесення змін до  рішення  ХІУ сесії районної  ради  сьомого скликання від 30 грудня 2016 року № 278  «Про районний бюджет на 2017 рік» (направлення коштів резервного фонду  в сумі 242 500 грн.   районній лікарні).

На засіданні 05 травня 2017 року робочою групою опрацювано листи  комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна лікарня» та комунального закладу «Нововоронцовський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» стосовно направлення додатково коштів районного бюджету на їх утримання. За результатом роботи робоча група відпрацювала позитивні висновки з питань виділення додатково коштів з районного бюджету:

–  на проведення облаштувальних робіт в дитячому відділенні районної лікарні в сумі 25000 грн.;

           –  на проведення Херсонською філією НДІ інженерно-геологічних робіт (надання архівної довідки для районної лікарні ) в сумі 4050 грн.;

            –  на придбання пального для автомобіля, що обслуговує амбулаторію в смт.Нововоронцовка в сумі 4300 грн.

Голова робочої групи Бурлай Д.В. зауважив, що з початку року комунальному закладу  «Нововоронцовська центральна районна лікарня» додатково вже виділено з районного бюджету більше 400 тис. грн. на оплату електроенергії. В той же час ситуація, яка склалася в галузі дошкільної освіти критична – недофінансування заробітної плати в 2017 році , зокрема по Нововоронцовському ДНЗ «Ясла-садок №2» нестача коштів складає більше 500 тис.грн.

 Також голова робочої групи Бурлай Д.В. запропонував повернутись до розроблення пропозицій з питань виділення коштів з районного бюджету на оплату праці працівникам дошкільних закладів району та на оплату електроенергії районній лікарні після надання фінансовим управлінням райдержадміністрації та керівниками даних про річні планові призначення (з щомісячним розписом), фактичну потребу в коштах, витрати за 4 місяці поточного року та виконання плану дітоднів.

Також комісія очікує інформацію про участь сільських рад в утриманні власних комунальних закладів, зокрема дитячих садків, по районній лікарні – про встановлені ліміти споживання енергоносіїв та про заходи, спрямовані на їх економію.

Робоча група на засіданні 10 травня 2017 року розробила пропозиції :

  • Райдержадміністрації відпрацювати проект рішення районної ради стосовно  внесення  змін до показників районного бюджету, а саме направлення коштів  на заробітну плату працівникам дошкільних навчальних закладів району в сумі 478,9 тис грн. (на червень та липень поточного року) ;
  • Направити 5 тис.грн. на матеріальне та технічне забезпечення організації роботи з нарахування субсидій населенню відповідно до районної програми поліпшення життєзабезпечення та соціального захисту окремих категорій громадян Нововоронцовського району на 2015 -2018 роки.

Також робоча група надала позитивні пропозиції стосовно проекту рішення  про  направлення районній лікарні  коштів резервного фонду  на проведення розрахунків за спожиту електроенергію – в сумі 104500 гривень, інші поточні видатки – придбання медикаментів  для стаціонарного лікування незабезпечених верств населення в сумі 35000 гривень, продуктів харчування – в сумі 40000 гривень та виплату пільгових пенсій – в сумі 63000 гривень.

         Робоча група також розглянула проект, внесений райдержадміністрацією щодо передачі субвенції з районного бюджету  до державного на оплату праці працівників відділу освіти Нововоронцовської райдержадміністрації. Більшістю голосів підтримано пропозицію зменшити видатки з районного бюджету вдвічі ( з 70 тис.грн. на 35 тис грн.). Така пропозиція робочої групи базувалася на фактичній  потребі чисельності працівників, що будуть готувати статистичну звітність за документами  бухгалтерських служб  шкіл району.