Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, соціального розвитку та комунальної власності

Засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, соціального розвитку та комунальної власності відбулося  02 серпня  2019 року за участі голови районної ради Бідного М.М.  Провів засідання член  постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, соціального розвитку та комунальної власності Бурлай Д.В.

В порядок денний засідання були включені до розгляду   6 проектів рішень районної ради, з них 2 бюджетних та листи.

      Голова районної ради Бідний М.М.  наголосив про необхідність дотримання розподілу коштів на виплату заробітної плати технічного персоналу загальноосвітніх закладів району у відповідності  до рішення ХХХУІІ Нововоронцовської районної ради сьомого скликання від 21.12.2018 № 681 «Про забезпечення видатків на оплату праці технічному персоналу загальноосвітніх шкіл Нововоронцовського району», яким рекомендовано сільським та селищній радам Нововоронцовського району забезпечити 50 відсотків від нестачі коштів на оплату праці технічному персоналу заснованих ними загальноосвітніх шкіл, а інші 50 відсотків – з районного бюджету. Постійна комісія рекомендувала виділити  345 000  грн. на виплату заробітної плати технічному персоналу загальноосвітніх закладів району.

За ініціативи  депутата Бурлая Д.В. постійна комісія прийняла рішення щодо спрямування коштів з районного бюджету    на видатки  по капітальному ремонту частини покрівлі будівлі КУ «Нововоронцовський районний Будинок культури»  в сумі 365000 грн.

Також депутати  спрямували  кошти районного бюджету  на видатки:

 КЗ «Нововоронцовська центральна районна лікарня» в сумі 283 834 грн. на :

 –       автоматизацію робочих місць лікарів та їх програмне забезпечення – в сумі 130 000 грн;

–        харчування хворих в стаціонарних відділеннях закладу – в сумі 20 000 грн;

–        придбання медикаментів  – в сумі 50 000 грн;

–        придбання матеріалів для облаштування моргу – в сумі 3000 грн;

–        закупівлю матеріалів та проведення капітального ремонту  дитячого відділення – в сумі 80 834 грн.;

 КНП  «Нововоронцовський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в сумі 180 594 грн, в тому числі :

– на оплату енергоносіїв – в сумі 100 000 грн;

– на оплату за проведення експертизи проекту «Капітальний ремонт з утеплення фасаду та часткової заміни вікон і дверей будівлі поліклінічного відділення за адресою вул. Гагаріна, 64, смт. Нововоронцовка Нововоронцовського району  Херсонської області».

– на закупівлю туберкуліну для проведення туберкулінодіагностики серед дітей та підлітків – в сумі 20 000 грн;

– на відшкодування вартості знеболювальних препаратів (в т.ч. наркотичних) для онкохворих– в сумі 45 000 грн.:

– на навчання воїна АТО Кацуна В.О., для передачі обласному бюджету на співфінансування обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017 – 2021 роки в сумі 934 грн. та інші видатки.

       Депутати надали позитивні висновки щодо внесення на розгляд   сесії Нововоронцовської районної ради питання:

«Про проект доповнень до районної комплексної програми забезпечення  епізоотичного  благополуччя Нововоронцовського  району  на 2019-2021 роки»;

«Про продовження   контракту з директором комунального підприємства  « Нововоронцовська районна друкарня» Поповою Г.С.»;

 «Про продовження   контракту з завідувачем  комунальної установи   

« Нововоронцовський районний методичний кабінет» Морозовою О.Л.»;

  «Про уточнення найменування посад працівників комунального закладу «Нововоронцовський  районний центр дитячої творчості».