Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, соціального розвитку та комунальної власності

Засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, соціального розвитку та комунальної власності відбулося  21 червня   2019 року за участі голови районної ради Бідного М.М.  Провів засідання  голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, соціального розвитку та комунальної власності Каневський О.М.  В порядок денний засідання були включені до розгляду   5 проектів рішень районної ради,  з них 3 бюджетних та листи.

Депутати попередньо погодили спрямування коштів районного бюджету  на суму 180.000 грн для фінансування  заходів комплексної районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку на 2019 рік на  придбання путівок для оздоровлення в комунальному закладі ДОТ ім. І.Бережного дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

З питання «Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року» постійна комісія  вцілому погодила  показники    виконання районного бюджету за  перший квартал 2019 року   по доходах та видатках загального фонду в сумах 37368,2 тис. грн та 39467,6 тис. грн відповідно з перевищенням видатків над доходами в сумі 2099,4 тис. грн; по доходах та видатках спеціального фонду в сумах 904,2 тис. грн та 1613,1 тис грн відповідно з перевищенням видатків над доходами в сумі 708,9 тис. грн  та рекомендувала   внести на розгляд  сесії районної ради.

Депутати рекомендували внести на розгляд сесії районної ради бюджетне питання стосовно спрямування  коштів на суму 762 600 гривень, які надійдуть  з державного бюджету для передачі цих коштів Нововоронцовському селищному бюджету на реконструкцію комплексу очисних споруд питної води Нововоронцовської селищної ради в смт Нововоронцовка Херсонської області, вул. Промислова, 27.

Також депутати надали позитивні висновки щодо внесення на розгляд   сесії Нововоронцовської районної ради питання: «Про звіт директора КП «Нововоронцовська районна друкарня» Попової Г.С.  про результати роботи підприємства та свою діяльність за 2018 рік», «Про продовження   контракту з директором комунального закладу «Дитячий оздоровчий табір ім. Івана Бережного» Раєвським  О.О»

За результатами розгляду листів, що стосувалися виділення додаткових коштів районного бюджету на видатки комунальних закладів, депутати вирішили повернутися до їх розгляду  за підсумками  виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.