Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, соціального розвитку та комунальної власності

Засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, соціального розвитку та комунальної власності відбулося  31 січня  2019 року за участі голови районної ради Бідного М.М.  Провів засідання заступник голови постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, соціального розвитку та комунальної власності Шульга С.В.

В порядок денний засідання були включені до розгляду   18 проектів рішень районної ради з них 6 бюджетних та листи.

За ініціативи голови районної ради Бідного М.М. постійна комісія прийняла рішення щодо збільшення суми, що спрямовується з районного бюджету    по комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна лікарня» на  харчування хворих в стаціонарних відділеннях закладу з  50 000 грн. на 100 000грн.

Також депутати збільшили видатки  районного бюджету з 40 000 грн на 80 000 грн. для відшкодування вартості  лікарських засобів онкохворим та виділили кошти на створення електронного    робочого місця для лікаря загальної практики-сімейної медицини в сумі 18 000 грн., на придбання ком»ютера для лікаря загальної практики-сімейної медицини – 12 000 грн., на   проведення капітального ремонту частини покрівлі будівлі КУ «Нововоронцовський районний Будинок культури» в сумі 927 413 грн.

За рахунок коштів  вільного залишку районного бюджету буде проведено фінансування видатків  на електроенергію  в сумі 515 000 грн.  для районної лікарні, на  оплату праці медичних працівників – 533 728 грн, та електроенергію – 150 000 грн для центру первинної медико-санітарної допомоги, на оплату природного газу по Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  в сумі 50 000 грн. Також  передбачено кошти сумі 580 000 грн  на оплату праці технічного персоналу шкіл району, доречі з початку року це складе 1млн.80 тис. грн.

 

Депутати надали позитивні висновки щодо внесення на розгляд   сесії Нововоронцовської районної ради питання:

«Про передачу в оперативне управління майна СВТГ району КНП «Нововоронцовський РЦПМСД Нововоронцовської районної ради»;

«Про інформаційний бюлетень органів місцевого самоврядування Нововоронцовського району»;

«Про уточнення найменування посад працівників Нововоронцовської районної ради»;

«Про уточнення найменування посад працівників комунальної установи

«Нововоронцовський районний методичний кабінет» ;

«Про уточнення найменування посад працівників комунального закладу «Нововоронцовська ДЮСШ»;

« Про зміни до структури та штатної чисельності комунального закладу «Нововоронцовський ТЦСО»;

 «Про внесення змін до структури та штатної чисельності комунального закладу «Нововоронцовський РЦДТ»;

« Про надання дозволу Нововоронцовській районній державній адміністрації на передачу в суборенду окремого, індивідуально визначеного майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Нововоронцовського району»;

« Про ініціювання відчуження об’єкта спільної власності територіальних громад  сіл, селища Нововоронцовського району»;

«Про  оновлений склад делегованих членів до Госпітальної  ради Бериславського госпітального округу».

По листах комунальних закладів і установ, районних організацій  відпрацьовані висновки і рекомендації, що надані виконавцям.  Наразі      висновки і рекомендації  депутатських постійних комісій є обов’язковими  до виконання.