Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики

В понеділок 24 лютого 2020 року голова постійної комісії з Бабенко М.І. провів чергове засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики.

В засіданні постійної комісії взяли участь члени комісії-депутати районної ради Басараб С.Ф., Кордіс В.Й., Циганок Ю.О., головний спеціаліст сектору з юридичного забезпечення та комунальної власності виконавчого апарату районної ради Лотарьов Є.Л., начальник відділу з питань надання адміністративних послуг, державної реєстрації, розвитку громад, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Нововоронцовської районної державної адміністрації Антощенко Є.В.

            Постійна комісія розглянула питання “Про проект  програми  економічного і соціального  розвитку Нововоронцовського району  на 2020 рік”.

         Комісія звернула увагу розробника на допущені ним неточності в проекті програми, прийняла позитивні висновки та рекомендувала внести питання на розгляд сесії Нововоронцовської районної ради з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».