Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики

Заступник голови постійної комісії Кордіс В.Й. 26 квітня 2019 року провів чергове засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики.

В засіданні постійної комісії взяли участь члени комісії-депутати районної ради Басараб С.Ф., Богдан С.М., Циганок Ю.О. та головний спеціаліст сектору з юридичного забезпечення та комунальної власності виконавчого апарату районної ради Лотарьов Є.Л., начальник управління з питань економічного, агропромислового розвитку, інфраструктури і торгівлі Нововоронцовської районної державної адміністрації Антощенко Є.В., головний спеціаліст відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Жила С.І.

Постійна комісія розглянула два питання щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а саме:

Про районну комплексну програму по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території Нововоронцовського району на 2019-2023 роки

Про хід виконання комплексної програми розвитку водного господарства Нововоронцовського району на період до 2020 року.

Комісія прийняла позитивні висновки та рекомендувала внести питання на розгляд сесії Нововоронцовської районної ради. Але по першому питанню при умові надання розробниками програми обґрунтувань (погоджень) заходів, що пропонуються до затвердження, зокрема де виконавцями є сільські, селищна ради та фінансування здійснюється за рахунок коштів сільських, селищного бюджетів.

Комісія також протокольно розглянула питання про цінову політику з подачі води на зрошення (лист Херсонської обласної ради від 03.04.2019 №01-17-120-00-228/04).

Інформація взята до відома.