ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ МАНДАТНОЇ, З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЙНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ

Під головуванням депутата Семеліт О.В.  15.06.2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради  мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності  та запобігання корупційних правопорушень.

У роботі  комісії взяли участь депутати: Шангар В. М., Запорожченко В. П.,  Опальчук В.М.

Згідно порядку денного було розглянуто 2 питання.

В ході розгляду питання про проект  доповнень до районної комплексної програми проведення   призовів на строкову військову службу, приписки  юнаків  до  призовної дільниці, мобілізаційних заходів та заходів з функціонування районного загону територіальної оборони, роти охорони і    робіт оборонного значення на 2020-2022 роки»  члени комісії висловили свої зауваження і побажання та рекомендували внести дане питання на розгляд сесії районної ради після надання доопрацьованого проекту програми.

Також депутати розглянули та обговорили проект   доповнень до районної програми підтримки органів виконавчої влади з питань реалізації ними владних повноважень у Нововоронцовському районі на 2020 рік. З цього питання прийняті відповідні висновки та рекомендації постійної комісії.