ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ  МАНДАТНОЇ, З ПИТАНЬ ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ, ЗАКОННОСТІ  ТА ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЙНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ

Під головуванням депутата Семеліт О.В.  29.05.2020 року відбулось засідання постійної комісії районної ради  мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності  та запобігання корупційних правопорушень.

У роботі  комісії взяли участь депутати: Шангар В. М., Мураєнко А. Ю., Запорожченко В. П.,  Мельник Т. В.

Згідно порядку денного розглянуто 6 питань, серед них: «Про затвердження положення про надання платних послуг, переліку та тарифів на платні  послуги в КНП «Нововоронцовська центральна лікарня Нововоронцовської районної ради». За результатами обговорення депутати дійшли висновку,  що окремі  платні послуги  та тарифи внесені  до проекту положення  потребують  уточнень та корегувань.

Також депутатами  розглянуті питання щодо стану виконання  районних програм: поліпшення організаційної роботи з відбору громадян на військову службу за контрактом та надання соціальної підтримки їх сім’ям на 2018-2019 роки; комплексної програми проведення приписки та призовів на строкову військову службу, мобілізаційних заходів на 2017-2019 роки; програми сприяння правоохоронним органам у забезпеченні охорони громадського порядку та профілактики злочинності у районі на 2017 -2019 роки.

З метою приведення регламенту роботи Нововоронцовської районної ради та положення про постійні комісії  у відповідність до внесених змін та доповнень до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо проведення дистанційних пленарних засідань ради комісія розглянула та прийняла відповідні висновки та рекомендації з таких питань:

  • Про внесення доповнень до регламенту роботи Нововоронцовської районної ради;
  • Про внесення доповнень до положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання