Відбулося засідання консультативно-дорадчої ради

Сьогодні, 24 квітня 2019 року відбулося чергове засідання консультативно-дорадчої ради з питань забезпечення діяльності місцевого самоврядування в Нововоронцовському районі та його розвитку. Провів засідання голова районної ради М.М.Бідний. В роботі консультативно-дорадчої ради взяли участь сільські голови району: Мовчан О.В. – Золотобалківський сільський голова, Довгий В.Й.- Михайлівський сільський голова, Табачюк Н.Г. – в.о. Гаврилівського сільського голови, Яровий О.В. – Миролюбівський сільський голова, Сігаєв К.О. – Петропавлівський сільський голова, Карнаухий Ю.О. – Хрещенівський сільський голова, радники голови Нововоронцовської районної ради Семенюк Н.М., Мураєнко А.Ю., завідувач сектору з юридичного забезпечення та комунальної власності Макєєва А.Г., головний спеціаліст сектору з юридичного забезпечення та комунальної власності, секретар  консультативно-дорадчої ради  Лотарьов Є.Л., запрошені: перший заступник голови Нововоронцовської районної державної адміністрації Білан В.С.,  в.о. головного лікаря КЗ «Нововоронцовська центральна районна лікарня» Діденко О.Є, в.о. директора КНП «Нововоронцовський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Нововоронцовської районної ради» Мєлєнтьєва В.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  Фоменко Т.М.

Відкриваючи консультативно-дорадчу раду Бідний М.М. наголосив на важливості питань, які пропонуються до обговорення.

Членами консультативно-дорадчої ради розглянуті питання: про функціонування мережі  фельдшерсько-акушерських пунктів КНП «Нововронцовський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Нововоронцовської районної ради» на етапах  медичної реформи в 2019 році; про фінансування   заходів програми «Здоров’я нації»; про використання залишків освітньої субвенції загальноосвітніми школами району та про оплату праці обслуговуючого персоналу шкіл.

Виконуючий обов’язки головного лікаря комунального некомерційного підприємства Мєлєнтьєва В.В. доповіла про перспективи функціонування ФАПів в рамках медичної реформи та ознайомила учасників засідання з аналітичними матеріалами в розрізі населених пунктів. Повідомила про необхідність фінансування заходів програми «Здоров’я нації» в частині розділу онкологія, зокрема щодо придбання мамографа.

Фоменко Т.М. повідомила про стан мережі освітніх закладів та подальшої їх діяльності в умовах демографічної ситуації та кадрового не забезпечення. Також обговорено питання щодо використання вільного залишку коштів освітньої субвенції, що склався станом на 01 січня 2019 року та про оплату праці обслуговуючого персоналу по навчальних закладах району.

Кожен учасник консультативно-дорадчої ради мав можливість висловити свою думку та внести пропозиції.

Підсумком консультативно-дорадчої ради стало прийняття інформацій до відома.