ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Сьогодні, 30  листопада  2018 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту. Провів  засідання  голова постійної комісії   Доценко А.В.

У роботі  комісії взяли участь депутати:  Береговий В.М., Наконечний Є.М., Ткаченко О.Г.

Депутатами   розглянуто питання та надані позитивні висновки щодо внесення змін та доповнень до  районних програм:

– поліпшення життєзабезпечення та соціального захисту окремих категорій громадян Нововоронцовського району на 2015-2018 роки. За результатами обговорення члени комісії    погодились із  запропонованими  доповненнями до програми, що стосується вшанування подвигу українського народу під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, а саме: придбання Почесної нагороди – Зірка  за мужність 32-ї річниці пам»яті в кількості 23 штук на загальну суму 5 тисяч гривень.

– комплексної програми «Спорт для всіх» на 2017-2019 роки,  що стосується уточнення  обсягів фінансування заходів програми;

– цільової комплексної програми «Розвиток освіти Нововоронцовського району» на 2017-2021 роки, що стосується викладення  в новій редакції підпункту 3.6 пункту 3 «Забезпечення регулярного та не регулярного перевезення учнів, вихованців» підрозділу ІІІ  «Середня освіта»  розділу ІІІ «Напрямки діяльності та заходи програми»;

–  районної комплексної програми проведення приписки та призовів на строкову військову службу,  мобілізаційних та оборонних заходів на 2017-2019 роки, що стосується доповнення пункту 1 «Організаційне забезпечення проведення заходів програми» підпунктом 1.10 «Забезпечення районного підрозділу, який входить до складу 124-ї окремої бригади територіальної оборони в Херсонській області на час введення військового стану» з обсягом фінансування 176 тисяч гривень з районного бюджету;

–  районної комплексної програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Нововоронцовського району на 2015-2018 роки, що стосується доповнення підпунктом «Придбання паливно-мастильних матеріалів для Нововоронцовського районного сектору Головного управління ДСНС України в Херсонській області» із сумою фінансування 20 тисяч гривень за рахунок коштів районного бюджету.

Заслухала  комісія і  звіти про хід  виконання  районних комплексних програм:

– «Розвиток людського капіталу Нововоронцовського району» на 2017-2021 роки;

– щодо захисту прав дітей та запобіганню бездоглядності серед них на період до 2021 року.

Прийняті відповідні висновки та рекомендації.

Також депутати заслухали та обговорили  звіт директора комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна бібліотека»  про результати роботи закладу та свою діяльність Лукіної Л.М. і звернули увагу на залучення додаткових джерел фінансування для покращення матеріально-технічної бази закладу.

Комісією розглянуто і питання «Про стан виконання висновків та рекомендацій постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту від 12.10.2018  № 130 «Про проект районної програми поліпшення життєзабезпечення та соціального захисту окремих категорій громадян  Нововоронцовського району на 2019-2022 роки».