ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Сьогодні, 12  жовтня  2018 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту. Провів  засідання  голова постійної комісії   Доценко А.В.

У роботі  комісії взяли участь депутати:  Береговий В.М., Наконечний Є.М., Мандрика А.М., Складенко С.І.

Комісія розглянула і прийняла висновки та рекомендації  з  7  питань.

Депутати заслухали   звіти керівників комунальних закладів та установ:            «Нововоронцовський   районний методичний кабінет» – Морозова О.Л.  та  «Дитячий оздоровчий табір ім.І.Бережного» – Раєвський О.О. Комісія  прийняла відповідні висновки та рекомендації.

Члени комісії  розглянули питання «Про проект районної програми поліпшення життєзабезпечення та соціального захисту окремих категорій громадян Нововоронцовського району на 2019-2022 роки». Прийняті відповідні висновки та рекомендації.

Також депутатами  розглянуто питання та надані позитивні висновки щодо внесення змін та доповнень до  районних комплексних програм:

– централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, на 2018-2019 роки, що стосується коригування обсягів фінансування загального фонду сільських бюджетів на утримання установи (орендна плата, придбання канцелярських та інших витратних матеріалів,  заправка картриджів, ремонт оргтехніки);

– «Здоров»я нації» на період до 2019 року, що стосується зменшення, передбаченого на 2018 рік,  обсягу фінансування пункту 4.2 «Відшкодування витрат на роботу пересувного флюорографа»  розділу ІІІ «Напрямки діяльності та заходи програми» на 20,0 тисяч гривень та  збільшення  обсягів фінансування пункту 8 «Надання якісної паліативної допомоги  онкологічним  хворим  в  термінальних  стадіях  захворювання» з 30,0 тисяч гривень на 100 тисяч гривень;

– «Розвиток людського капіталу Нововоронцовського району» на 2017-2021 роки, що стосується коригування обсягів фінансування пункту програми  «Отримання цільових пільгових кредитів для здобуття вищої освіти воїнами АТО».

Розглянула  комісія і  питання про хід виконання районної комплексної програми «Спорт для всіх» на 2017-2019 роки. Комісією рекомендовано  виконавцям програми  скоординувати свою діяльність по забезпеченню  виконання в повному обсязі завдань програми у визначені терміни.