ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Сьогодні, 29  травня 2020 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту. Провів  засідання  голова постійної комісії   Доценко А.В.

У роботі  комісії взяли участь депутати:  Береговий В.М., Наконечний Є.М.,  Складенко С.І.

Комісія розглянула і прийняла висновки та рекомендації  з  11  питань.

Депутати розглянули та обговорили пропозиції адміністрації КНП «Нововоронцовська центральна районна лікарня» щодо надання платних медичних послуг.

Як доповів Діденко О.Є. – в.о. директора центральної районної лікарні – платні послуги для населення – додаткові, що будуть надаватися у лікарні. До них  відноситимуться різні лабораторні дослідження, оздоровчі масажі, стоматологічні послуги, медичні огляди, операції штучного переривання вагітності, для отримання дозволу на право отримання та носіння зброї, для отримання посвідчення водія транспортних засобів, лікування у палатах з підвищеною комфортністю та ін.

Члени комісії висловили свої зауваження і побажання до проектів  Положення про надання платних послуг, переліку та тарифів на платні послуги  у комунальному некомерційному  підприємстві «Нововоронцовська центральна районна лікарня Нововоронцовської районної ради ради» та прийняли відповідні висновки та рекомендації.

Також депутати заслухали   звіти керівників комунальних закладів та установ:   «Нововоронцовська    районна дитяча музична школа» – Буренок С.М.,  «Нововоронцовський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» – Киян Н.А., «Трудовий архів Нововоронцовського району» – Медведьова Т.М. та «Нововоронцовська дитячо-юнацька спортивна школа» – Гончаров І.О.

 Обговорила   комісія і  звіти про стан   виконання  районних програм:

– економічного, соціального та культурного розвитку Нововоронцовського району за 2019 рік;

– «Здоров»я нації» на період до 2019 року;

– оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року;

– централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, на 2018-2019 роки;

– «Спорт для всіх» на 2017-2019 роки;

– висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Нововоронцовського району у засобах масової інформації на 2018-2019 роки.

Прийняті відповідні висновки та рекомендації.