ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Сьогодні, 20  березня  2020 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту. Провів  засідання  голова постійної комісії   Доценко А.В.

У роботі  комісії взяли участь депутати:  Береговий В.М., Наконечний Є.М., Складенко С.І.

Комісією  розглянуто проект комплексної районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року та надані відповідні висновки.

Також депутати обговорили  проект доповнень до районної комплексної програми «Здоров’я нації» на період до 2022 року». Доповнення стосувались: закупівлі швидких тестів для визначення коронавірусу, закупівлі деззасобів для  дотримання санепідемічного режиму в закладах охорони здоров’я, закупівлі засобів  індивідуального захисту персоналу (респіратори, маски, рукавички, захисний одяг), придбання  пального для перевезення хворих з підозрою на інфекційні захворювання, у т. ч. на коронавірус, до Херсонської обласної інфекційної лікарні, закупівлі  засобів індивідуального захисту (масок) та дезінфікуючих засобів для закладів соціального захисту населення. Обсяг фінансування з районного бюджету – 88,6 тис. грн..

Дане  питання  комісією рекомендовано внести  на розгляд ХLVІІ сесії районної ради.

А от до розгляду питання  «Про проект змін до районної комплексної програми  «Розвиток освіти Нововоронцовського району» на 2017-2021 роки» члени комісії вирішили повернутися після надання розробником доопрацьованого проекту змін до програми.