ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Сьогодні, 23  грудня 2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту. Провів  засідання  голова постійної комісії   Доценко А.В.

У роботі  комісії взяли участь депутати:  Береговий В.М., Наконечний Є.М., Мандрика А.М., Складенко С.І., Ткаченко О.Г.

Комісія розглянула і прийняла висновки та рекомендації  з  10  питань.

Депутати заслухали   звіти керівників комунальних закладів, установ та підприємств:            «Нововоронцовський  районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  – Мєлєнтьєва В.В.,  «Нововоронцовський районний Будинок культури»   – Скорозвон Т.І. та «Нововоронцовська центральна районна бібліотека» Лукіна Л.М. Комісія  прийняла відповідні висновки та рекомендації.

Також комісією розглянуто питання «Про проект районної комплексної програми «Здоров»я нації» на період до 2022 року» та рекомендовано внести  на розгляд ХLV сесії районної ради.

А от до розгляду питання «Про проект районної комплексної програми «Спорт для всіх» на 2020-2022  роки члени комісії вирішили повернутися після завершення реорганізації відділів районної державної адміністрації.

Також депутатами  розглянуті питання та надані відповідні висновки щодо внесення змін та доповнень до  районних комплексних програм:

–  «Розвиток людського капіталу Нововоронцовського району» на 2017-2021 роки, що стосується зміни обсягів фінансування заходів програми на 2020 рік;

– поліпшення життєзабезпечення та соціального захисту окремих категорій громадян Нововоронцовського району на 2019 – 2022 роки, що стосується коригування ряду заходів програми та збільшення їх обсягів фінансування;

– «Розвиток освіти Нововоронцовського району» на 2017-2021 роки, що стосується  включення заходу «Капітальний   ремонт туалетних приміщень  Осокорівської загаьноосвітньої школи І-ІІІ ступенів» з обсягом фінансування  15000 гривень;

– розвитку культури і духовності в районі на 2018-2020 роки  щодо доповнення програми заходами по відзначенню знаменних, пам’ятних дат та ювілейних подій;

– сприяння розвитку громадянського суспільства на 2020-2024 роки, що стосується доповнення програми переліком громадських організацій району.