ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Сьогодні, 13  листопада  2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту. Провів  засідання  голова постійної комісії   Доценко А.В.

У роботі  комісії взяли участь депутати:  Береговий В.М., Ткаченко О.Г., Мандрика А.М., Складенко С.І.

Комісією розглянуто питання «Про проект районної програми централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, на 2020 рік». Комісія рекомендувала внести дане питання на розгляд чергової  сесії районної ради.

Також депутатами  розглянуто питання та надані  висновки щодо внесення змін до   комплексної програми «Розвиток освіти Нововоронцовського району» на 2017-2021  роки, що стосується розподілу видатків районного бюджету на 2019 рік передбачених за рахунок залишку коштів освітньої субвенції.

Заслухано і звіт директора комунального закладу «Дитячий оздоровчий табір ім.І.Бережного» Раєвського О.О. Комісія  відмітила, що упродовж оздоровчих сезонів останніх років організовується лише одна оздоровча зміна (21 день). У 2019 році послугами табору охоплено 116 дітей (2018 рік -110 дітей). Комунальний заклад не використовує свої  потужності стовідсоткового. З  районного бюджету спрямовано  180 тисяч гривень на придбання путівок для  42 дітей;  за кошти  селищного, сільських бюджетів – 30 дітей;  інших джерел – 44 дитини. Як підсумок, за бюджетні кошти всіх рівнів оздоровлено в таборі   лише близько 5% дітей шкільного віку. В той же час на  утримання самого закладу з районного бюджету спрямовано: у 2018 році  570  тис. грн.; на 2019 рік  заплановані кошти в сумі 585 тис. грн. (за 10 місяців використано 481 тис.грн.).

 Постійна комісія рекомендувала адміністрації закладу проводити широку  рекламно-агітаційну роботу  щодо переваг оздоровлення в дитячому  оздоровчому таборі ім.Івана Бережного та  вивчити практику впровадження сімейних форм відпочинку  на базі комунального закладу.

Розглянула  комісія і  питання про хід виконання програми розвитку  культури і духовності в районі на 2018-2020 роки. Комісією рекомендовано  виконавцям програми  вжити вичерпних заходів по організації  виконання завдань  даної програми у повному обсязі.