ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Сьогодні, 11  жовтня  2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту. Провів  засідання  голова постійної комісії   Доценко А.В.

У роботі  комісії взяли участь депутати:  Береговий В.М., Наконечний Є.М., Мандрика А.М.

Комісія розглянула і прийняла висновки та рекомендації  з  8  питань.

Депутати заслухали   звіти керівників комунальних закладів та установ:            «Нововоронцовський   районний методичний кабінет» – Нікольченко В.А.,  «Нововоронцовський районний центр дитячої творчості» – Федоренко О.В. та «Нововоронцовська центральна районна лікарня» – Діденко О.Є. Комісія  прийняла відповідні висновки та рекомендації.

Члени комісії  розглянули питання «Про проект районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2020-2024 роки». З цього питання також прийняті відповідні  рекомендації.

Також депутатами  розглянуто питання та надані позитивні висновки щодо внесення змін та доповнень до  районних комплексних програм:

–  «Здоров»я нації» на період до 2019 року, що стосується відшкодування аптечним закладам вартості препаратів інсуліну, наданих хворим на цукровий діабет на безоплатній основі (кошти районного бюджету – 188,4 тис. грн.);

– поліпшення життєзабезпечення та соціального захисту окремих категорій громадян Нововоронцовського району на 2019 – 2022 роки, що стосується збільшення обсягів фінансування для  надання за зверненнями одноразової матеріальної допомоги ветеранам війни та праці, малозабезпеченим верствам населення, громадянам, які потрапили в скрутне становище із 150 тис. грн. до 180 тис. грн. та надання соціальної підтримки  ветеранам війни та праці  (раді ветеранів).

Розглянула  комісія і  питання про хід виконання районної комплексної програми щодо захисту прав дітей та запобіганню бездоглядності серед них на період до 2021 року. Комісією рекомендовано  селищній  та сільським радам (виконавцям програми) забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також комісією обговорено питання про хід виконання районної комплексної програми «Розвиток людського капіталу Нововоронцовського району» на 2017-2021 роки. Рекомендовано виконавцям програми  вжити вичерпних заходів по організації  виконання завдань  даної програми  в повному обсязі або при необхідності здійснити їх коригування. ��