ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Сьогодні, 10 червня  2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту. Провів  засідання  голова постійної комісії   Доценко А.В.

У роботі  комісії взяли участь депутати:  Береговий В.М., Наконечний Є.М., Ткаченко О.Г., Складенко С.І.

Депутати  заслухали та обговорили  звіт директора позашкільного навчально-виховного комунального закладу «Нововоронцовська дитячо-юнацька спортивна школа»   Гончарова І.О. і рекомендували адміністрації  закладу  вивчити питання стосовно фінансового стимулювання роботи тренерсько-викладацького складу ДЮСШ та надати пропозиції щодо його вирішення за рахунок економії коштів закладу.

Заслухано і звіт директора комунального закладу «Нововоронцовська районна дитяча музична школа» Буренок С.М. Комісія у прийнятих висновках та рекомендаціях зазначила про необхідність збільшення відсотка охоплення дітей,  що проживають в селах  району,  послугами комунального закладу.

Депутати розглянули  і обговорили  питання «Про проект районної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільствана на 2019-2023 роки» та рекомендували відповідальному розробнику проекту програми здійснити корегування заходів і завдань відповідно до пропозицій та висновків, висловлених на засіданні.

Також комісією  розглянуто питання та надані  висновки щодо внесення змін  до    комплексної районної програми оздоровлення та відпочинку дітей влітку  2019 року, що стосується  зміни обсягу фінансування заходів    п.п. 1.1 «Придбання путівок для оздоровлення в комунальному закладі «ДОТ ім. І.Бережного» для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки» збільшивши його зі 100,0 тис.грн. до 180,0 тис.грн.

Заслухали депутати і  звіти про хід  виконання  районних  комплексних програм:

  • «Розвиток освіти Нововоронцовського району» на 2017-2021 роки;

– «Спорт для всіх» на 2017-2019 роки;

– розвитку  культури і духовності в районі на 2018-2020 роки;

– централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, на 2018-2019 роки.

З цих питань прийняті відповідні висновки та рекомендації.