ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Сьогодні, 26 квітня  2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту. Провів  засідання  голова постійної комісії   Доценко А.В.

У роботі  комісії взяли участь депутати:  Береговий В.М., Наконечний Є.М., Ткаченко О.Г.

Комісією розглянуто питання та надані  висновки щодо внесення змін та  доповнень до   районних  програм:

– «Здоров»я нації» на період до 2019 року, що стосується  доповнення програми пунктом  щодо придбання   телемедичного обладнання (шляхом співфінансування) для забезпечення  своєчасності  та доступності медичної допомоги  при амбулаторному зверненні населення.  Джерела фінансування: з районного бюджету – 44 тисячі гривень.

– поліпшення життєзабезпечення та соціального захисту окремих категорій громадян Нововоронцовського району на 2019 -2022 роки, що стосується викладення в новій редакції підпункту 1 «Придбання ліцензійного програмного забезпечення «M.E.Doc».

Також на засіданні обговорено питання щодо  проекту змін  до районної  комплексної програми «Розвиток освіти Нововоронцовського району» на 2017-2021 роки. Комісія вирішила повернутись до розгляду питання після вивчення пропозицій органів місцевого самоврядування та розпорядників нижчого рівня щодо спрямування коштів освітньої субвенції.