Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності України

День незалежності України — державне свято, що відзначається щорічно 24 серпня на честь прийняття Верховною радою УРСР «Акта проголошення незалежності України», що прийнято вважати датою утворення держави Україна в сучасному вигляді. Символічно, що напередодні Дня незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

            З цієї нагоди на площі біля районного Будинку культури відбулися святкові заходи. Жителів смт.Нововоронцовка  та району  привітали голова районної  ради  М.М.Бідний, голова районної державної адміністрації В.П.Тітаренко, селищний голова В.В.Марчук.

Голова   Нововоронцовської районної ради М.М.Бідний у своєму вітальному слові зазначив, що 24 серпня – це не просто День народження держави, це зриме втілення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які віками плекали самостійність. Сьогодні до України прикута увага всього світу: громадяни суверенної та демократичної держави знову виборюють своє право жити в правовій, успішній і стабільній країні, самим вирішувати свою майбутню долю.

Українці довели світові, що вони є народом, який здатний мати свою державу, свою самобутню історію, утвердили своє право бути господарями у власному домі та творити своє майбутнє.

Найголовніше – впевнено йти вперед. Тому наше завдання  – зробити все, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти до цього максимум зусиль і снаги. Адже від кожного з нас значною мірою залежить, якою бути нашій державі, як житимуть у ній наші нащадки.

З  нагоди Дня Незалежності  України голова  Нововоронцовської районної ради М.М. Бідний вручив Почесні грамоти Херсонської обласної ради:

Фоменко Тетяні Михайлівні – начальнику відділу освіти, молоді та спорту Нововоронцовської районної державної адміністрації, за багаторічну сумлінну працю, відданість справі та активну громадянську позицію;

Шамраю Володимиру Богдановичу  – завідувачу об’єднаного хірургічного відділення КЗ «Нововоронцовська центральна районна лікарня», за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий   внесок  у  розвиток  системи   охорони здоров’я.

А також голова районної ради нагородив Почесними грамотами районної ради:

Діденка Олега Євгеновича – в.о. головного лікаря КЗ «Нововоронцовська центральна районна лікарня», за багаторічну сумлінну працю і відданість справі та Карнаухого Юрія Олександровича – Хрещенівського сільського голову, за сумлінну працю, відданість справі і  активну життєву позицію.

Почесними  грамотами Херсонської обласної ради також нагороджені:

Вітцівськомий Валерій Михайлович –  лікар-терапевт Золотобалківської сільської лікарської амбулаторії КНП «Нововоронцовський РЦПМСД», за багаторічну сумлінну працю, відданість справі та високий професіоналізм;

Запорожченко Василь Петрович – депутат Нововоронцовської районної ради сьомого скликання, член постійної комісії  районної ради  мандатної, з питань депутатської діяльності та етики, законності  та запобігання корупційних правопорушень, за особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування Нововоронцовського району та активну громадянську позицію;

Мандрика Анатолій Микитович – депутат Нововоронцовської районної ради сьомого скликання, член постійної комісії  районної ради  з питань гуманітарної політики та соціального захисту, за особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування району та  активну  діяльність  у складі  депутатського  корпусу  районної ради сьомого скликання.

З поважних причин вони були відсутні, тому грамоти будуть вручені на святкових заходах у своїх територіальних громадах.

Почесні грамоти районної ради також отримають на місцях:

Бондар Айліта Борисівна – сестра медична Дудчанського загальноосвітнього об’єднання «Дитячий садок – школа І-ІІІ ступенів – позашкільний заклад», за багаторічну сумлінну працю та  відданість справі;

Білоус Раїса Іванівна – голова ради ветеранів села Новоолександрівка,  за  активну громадянську позицію та  відданість справі;

Вєтрова Лариса Болеславівна – вчитель початкових класів Біляївського навчально-виховного комплексу «ЗОШ – ДНЗ» І-ІІІ ступенів, за багаторічну сумлінну працю, відданість справі та активну життєву позицію.