Відбулася ХХХУІІІ сесія Нововоронцовської районної ради сьомого скликання

Чергова  ХХХУІІІ   сесія Нововоронцовської районної ради сьомого скликання  відбулася 05 лютого  2018 року. Головував на пленарному засіданні голова районної ради  М.М. Бідний.

У роботі  сесії  взяли участь 18 депутатів районної ради із 26. З різних причин були відсутні депутати: Басараб С.Ф., Богдан СМ., Каневський О.М., Кордіс В.Й., Мандрика А.М., Старченко І.Р.,  Шангар В.М., Шульга С.В.

На сесії були присутні начальник Нововоронцовського відділу Бериславської місцевої прокуратури Зіневич Д.В., начальник Нововоронцовського відділення поліції Бериславського відділу поліції  ГУНП  в Херсонській області Однолько О.А., сільські голови, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, служб району, керівники комунальних закладів, установ.

В порядок денний ХХХУІІІ сесії включені питання:

–  про інформацію стосовно стану законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Нововоронцовського району та результати діяльності місцевої прокуратури за 2018 рік;

– два  питання стосовно   внесення       змін      до      рішення  ХХУ    сесії     районної      ради     сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 474 «Про    районний    бюджет    на   2018  рік»;

– три питання стосовно внесення       змін      до      рішення  ХХХVІІ    сесії     районної      ради     сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 679 «Про    районний    бюджет    на   2019 рік»

– два питання про укладення договорів про передачу коштів іншої субвенції  у 2019 році;

– два питання про хід  виконання районних програм;

– про районну комплексну програму цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Нововоронцовського району на 2019-2022 роки;

– про районну комплексну програму  забезпечення епізоотичного благополуччя Нововоронцовського району на 2019-2021 роки

– три питання стосовно  внесення змін та доповнень  до районних  програм;

– три питання стосовно  уточнення найменування посад працівників комунальних закладів та установ;

– два питання стосовно  внесення змін до структур та штатної чисельності комунальних  закладів;

– про статут комунальної установи «Нововоронцовський районний Будинок культури»

– про ініціювання відчуження об’єкта спільної власності територіальних сіл, селища Нововоронцовського району;

– інші питання

Порядок  денний сесії депутати  затвердили  з   доповненнями, включивши: три питання «Про внесення змін до рішення ХХХУІІ сесії районної ради сьомого скликання від 21 грудня 2018 року №679 «Про районний бюджет на 2019 рік» (Буренок С.М., Бурлай Д.В.), «Про укладання договорів про передачу коштів субвенцій у 2019 році» (Бурлай Д.В.), «Про внесення змін та доповнень до  районної комплексної програми «Здоров»я нації» на період до 2019 року» та «Про внесення  доповнень до програми розвитку культури і духовності в районі на  2018-2020 роки» (Доценко А.В.).

З ініціативи депутатів Нововоронцовської районної ради на сесії  включені  питання щодо розподілу  вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету на першочергові потреби населення. Депутати спрямували кошти  на:  оплату праці  технічного персоналу по загальноосвітніх закладах району – в сумі 510.000 грн.; проведення своєчасної оплати рахунків за спожиту електроенергію  центральною районною лікарнею –  515.000 грн.; харчування хворих в стаціонарних відділеннях лікарні –  100.000 грн.; розрахунки за спожиті енергоносії – 150.000 грн. та оплату праці працівників первинної ланки медицини – 533.728 грн.

Для забезпечення належного температурного режиму в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів депутати виділили  кошти на оплату природного газу  в сумі 50.000 грн. А також спрямовані кошти на: проведення капітального ремонту частини покрівлі будівлі  районного Будинку культури – 927 тисяч 413 грн.; встановлення модульної котельні в центральній районній лікарні – 713 тисяч 648 грн.; відшкодування вартості препаратів для  лікування онкохворих – 80 тисяч гривень; виготовлення та проведення експертизи проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту Нововоронцовської лікарської амбулаторії (поліклінічного корпусу) –  60 тисяч грн; придбання ліцензії на одне робоче місце для лікаря загальної практики сімейної медицини – 18 тисяч  грн.; придбання комп’ютерної техніки районному центру первинної медико-санітарної допомоги – 12000 грн.

  

Кошти іншої субвенції, що надійдуть з сільських бюджетів в сумі 124 тисячі 310 грн. спрямовуються на утримання своїх дошкільних, загальноосвітніх, медичних закладів.

Одноголосно депутати прийняли  рішення стосовно ефективного розподілу залишку коштів освітньої субвенції, що утворився на початок бюджетного періоду в сумі 6 млн. 979тис. 148 грн., що дасть можливість суттєво покращити матеріально-технічну базу закладів освіти району.

Прийнято рішення стосовно зміни головного розпорядника бюджетних коштів з відшкодування коштів за урядовою програмою «Доступні ліки». Тепер ці видатки буде здійснювати управління соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Також були  прийняті рішення стосовно передачі коштів субвенції з державного бюджету в сумі 607 тисяч гривень Нововоронцовському селищному бюджету на реконструкцію комплексу очисних споруд питної води Нововоронцовської селищної ради в смт.Нововоронцовка та зменшення загального фонду районного бюджету у сумі 178566 гривень за рахунок коштів субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету.

Депутати  затвердили районну комплексну програму цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Нововоронцовського району на 2019-2022 роки та районну комплексну програму  забезпечення епізоотичного благополуччя Нововоронцовського району на 2019-2021 роки.

Також депутатами прийняті рішення щодо внесення змін та доповнень до  районних програм:

– «Розвиток освіти Нововоронцовського району»  на 2017-2021 роки, що стосується включення заходів по покращенню матеріально-технічної бази закладів освіти району;

– «Здоров’я нації»  на період до 2019 року, що стосується відшкодування вартості препаратів для  лікування онкохворих, виготовлення проектно-кошорисної документації з експертизою на проведення капітальних ремонтів Нововоронцовської лікарської амбулаторії, Нововоскресенської сільської  лікарської амбулаторії та Михайлівського ФАПу, реконструкції системи опалення комунального закладу «Нововоронцовська ЦРЛ» з встановлення модульної котельні;

– «Культури і духовності в районі» на 2018-2020 роки, що стосується проведення капітального ремонту частини покрівлі будівлі КУ «Нововоронцовський районний Будинок культури.

В порядку контролю за виконанням районних програм заслухані звіти  про хід виконання районних комплексних  програм:

– щодо захисту прав дітей та запобіганню бездоглядності серед них на період до 2021 року;

– «Розвиток людського капіталу Нововоронцовського району» на 2017-2021 роки.

Депутатами районної ради ініційовано відчуження об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища Нововоронцовського району, а саме: комплекс будівель та споруд, що перебувають в оперативному управління комунального закладу «Нововоронцовський районний центр дитячої творчості.  Дане рішення сесії буде  направлено сільським та селищній раді Нововоронцовського району для розгляду та прийняття відповідного рішення.

В межах своїх повноважень депутати передали в оперативне управління нежилі приміщення загальною площею 2061,23 кв.м. комунальному некомерційному підприємству «Нововоронцовський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Нововоронцовської районної ради», а також надали  згоду   районній державній адміністрації на передачу в суборенду нежилого приміщення площею 26,0 кв. м. для розміщення сектору культури Нововоронцовської районної державної адміністрації.

Крім того, внесені зміни до структури та штатної чисельності комунального закладу «Нововоронцовський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» та комунального закладу «Нововоронцовський районний центр дитячої творчості».

Затверджено статут комунальної установи «Нововоронцовський районний Будинок культури».

Депутати  заслухали     інформацію начальника Нововоронцовського відділу Бериславської місцевої прокуратури Зіневича Д.В. стосовно стану законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Нововоронцовського району і результати діяльності місцевої прокуратури за 2018 рік та прийняли  відповідне рішення.

Також  на   сесії обговорені питання та прийняті відповідні рішення  стосовно:

– укладення угод про передачу коштів іншої субвенції у 2019 році;

– уточнень найменування деяких посад працівників Нововоронцовської районної ради, комунальної установи «Нововоронцовський районний методичний кабінет», навчально-виховного комунального закладу «Нововоронцовська дитячо-юнацька спортивна школа»;

– оновленння  складу делегованих членів до Госпітальної ради Бериславського госпітального округу;

– та інших організаційних  питань.

Перед закриттям сесії голова районної ради М.М.Бідний надав слово в.о. директора районного центру первинної медико-санітарної допомоги Мєлєнтьєвій В.В., яка детально поінформувала депутатів та запрошених про хід реформування первинної ланки медицини.

Начальник Нововоронцовського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Далека І.І. за дорученням Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області вручила Подяку голові  та депутатському корпусу   Нововоронцовської районної ради  за співпрацю в складній та відповідальній справі – охороні здоров»я та благополуччя жителів громади, недопущення збудників інфекційних хвороб тварин.