Відбулася ХХУ сесія районної ради сьомого скликання

22 грудня  2017 року відбулася   ХХУ    сесія Нововоронцовської районної ради сьомого скликання. Провів  пленарне засідання голова районної ради  М.М. Бідний.

У роботі  сесії  взяли участь 20 депутатів районної ради із 26. З різних причин не взяли участь у сесії: Бабенко М.І., Ващенко Л.В., Мандрика А.М., Опальчук В.М., Складенко С.І., Старченко І.Р.

Були запрошені селищний,  сільські голови, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, служб району, керівники комунальних закладів, установ.

Порядок  денний сесії депутати  затвердили  з   доповненнями, включивши  два  питання «Про районний бюджет на 2018 рік» та «Про внесення змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Нововоронцовського району на 2017 рік». Пропозицію вніс депутат районної ради, голова районної державної адміністрації В.П.Тітаренко.

Слід зазначити, що до порядку денного сесії також вносились доповнення: «Про внесення змін до структури та штатної чисельності виконавчого апарату Нововоронцовської районної ради» та «Про преміювання голови Нововоронцовської районної ради з нагоди професійного свята». Але депутати не підтримали дані пропозиції.

На сесії   прийнято головний  документ району –  районний бюджет на 2018 рік. Загальний обсяг дохідної частини районного бюджету на 2018 рік обраховано у сумі 168427,397 тисяч гривень, у тому числі загального фонду – 166369,047 тисяч гривень, спеціального фонду – 2058,350 тисяч гривень.

Затверджено звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року.

Одноголосно  прийняті рішення:

– про передачу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації на суму 266906,30 гривень;

– щодо  перерозподілу видатків загального фонду районного бюджету Нововоронцовського району на 2017 рік  за головним розпорядником коштів по відповідальному виконавцю – управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації, передбачених за рахунок: субвенції з обласного бюджету районному бюджету (інші субвенції) для надання пільг на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та на здійснення соціальних послуг для проведення витрат на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни; субвенції з державного бюджету на виплату  допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідам І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу.

– про передачу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 1477000 гривень та перевиконання планових показників загального фонду бюджету за підсумками дев’яти місяців поточного року по податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата в сумі 44310 гривень. Кошти спрямовуються на проведення  реконструкції теплових мереж комунального закладу “Нововоронцовська центральна районна лікарня” з встановленням модульної котельні та на придбання транстелефонного цифрового 12-канального ЕКГ комплексу “Телекорд”.

Прийняті  також і рішення щодо внесення змін та доповнень до  районних програм:

– поліпшення життєзабезпечення та соціального захисту окремих категорій громадян Нововоронцовського району на 2015-2018 роки, що стосується розподілу обсягів фінансування по видах місцевих бюджетів стосовно відшкодування витрат за надані телекомунікаційні  послуги пільговим категоріям громадян та компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремим категоріям громадян;

– економічного, соціального та культурного розвитку Нововоронцовського району на 2017 рік, що стосується  надання субвенції з районного бюджету державному бюджету для проведення розрахунків за енергоносії спожиті  комунальними закладами освіти та здійснити реконструкцію системи опалення комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна лікарня»;

– централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, на 2016-2017 роки,  що стосується виділення додаткових коштів з районного бюджету в сумі 2 тисячі гривень на здійснення орендної плати за приміщення Трудового архіву;

– висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Нововоронцовського району у засобах масової інформації на 2016-2017 роки, що стосується виділення додаткових коштів з районного бюджету в сумі 5 тисяч гривень для забезпечення ефективного та високошвидкісного доступу користувачів мережі до інформаційних ресурсів.

Також на сесії затверджені районні програми:

  • централізованого тимчасового зберігання архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду, на 2018-2019 роки;
  • висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Нововоронцовського району у засобах масової інформації на 2018-2019 роки.

Обговорені  питання та прийняті відповідні рішення  стосовно:

–  надання дозволу управлінню з питань економічного, агропромислового розвитку, інфраструктури і торгівлі  Нововоронцовської РДА на передачу в суборенду окремого, індивідуально визначеного майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища Нововоронцовського району;

– продовження   контракту з директором  КУ «Трудовий архів Нововоронцовського району» Медведьовою Т.М. та інших питань.