Відбулася ХLІІ сесія Нововоронцовської районної ради

В залі засідань районної ради 16 серпня відбулась ХLІІ сесія Нововоронцовської  районної ради сьомого скликання.

Відкрив сесію та головував на пленарному засіданні голова Нововоронцовської районної ради Бідний М.М.

В роботі сесії взяли участь 17 депутатів із 26.

Порядок денний затверджений з доповненнями та визначено 30 питань до розгляду.

Всі питання попередньо були детально вивчені на засіданнях профільних депутатських комісій, окремі з них – додатково обговорювались членами декількох депутатських комісій, проекти рішень, пояснювальні записки та інші матеріали, що надавались в супроводі ретельно аналізувались спеціалістами виконавчого апарату на відповідність вимогам нормативно-правовим актам, регламенту роботи районної ради.

Як результат всі 30 рішень були прийняті одноголосно.

Так, затверджено звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.

Проголосовані зміни до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей забезпечать  спрямування 180 тис. грн.. з районного бюджету на оздоровлення дітей в ДОТ ім.. Івана Бережного.

Депутати затвердили зміни до районного бюджету, якими виділили кошти (за рахунок перевиконання районного бюджету) на:

  • закупівлю туберкуліну для дітей – 20 тис. грн.;
  • відшкодування вартості знеболювальних препаратів для онкохворих – 45 тис. грн..;
  • на виплату заробітної плати технічному персоналу загальноосвітніх закладів району – 345  тис. грн..;
  • на проведення додаткових робіт по капітальному ремонту покрівлі районного Будинку культури – 365 тис. грн..

За рахунок субвенції з Гаврилівського, Михайлівського, Осокорівського, Нововоскресенівського, Золотобалківського, Петропавлівського, Хрещенівського сільських бюджетів кошти відповідно спрямовані на поточний ремонт Гаврилівської лікарської амбулаторії, придбання меблів для Михайлівського фельдшерсько-акушерського пункту, харчування учнів в пришкільному таборі та придбання вікон для Золотобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, харчування учнів Петропавлівського навчально-виховного закладу у пришкільному таборі «Веселка», співфінансування видатків на забезпечення середньої освіти «Нова українська школа» для Осокорівської, Михайлівської, Нововоскресенівської, Золотобалківської, Хрещенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Петропавлівського навчально-виховного закладу.

За рахунок субвенції з державного бюджету кошти в сумі:

  • 762,6 тис. грн.. передані Нововоронцовському селищному бюджету на реконструкцію комплексу очисних споруд питної води в смт. Нововоронцовка;
  • 564,7 тис. грн.. – на придбання послуг з доступу до швидкого Інтернету закладів загальної середньої освіти району.

Також внесені зміни до цільового призначення коштів, передбачених за рахунок залишку коштів освітньої субвенції по Нововоронцовській ЗОШ І-ІІІ ступенів в сумі 26 тис. грн.. та по Дудчанському загальноосвітньому об’єднанню в сумі 153 тис. грн..

Депутати обговорили інформацію про хід виконання 4-х районних програм в тому числі комплексної програми «Розвиток освіти Нововоронцовського району» та «Спорт для всіх»; заслухали звіти про результати роботи закладів та свою діяльність директора КЗ  «Нововоронцовська дитячо-юнацька спортивна школа» Гончарова І.О., директора КЗ «Нововоронцовська районна дитяча музична школа» Буренок С.М., директора КП«Нововоронцовська районна друкарня» Попової  Г.С.

             Радою визначено строки проведення звітів депутатів перед виборцями – з 01вересня по 01 жовтня 2019 року.

Депутати прийняли рішення про продовження контрактів з директором комунального закладу «Дитячий оздоровчий табір ім. Івана Бережного» Раєвським  О.О. на 1 рік, з завідувачем  комунальної установи    «Нововоронцовський районний методичний кабінет» Морозовою О.Л. на 2 роки, з директором комунального підприємства «Нововоронцовська районна друкарня» Поповою Г.С. на 5 років.

Затверджені сесією зміни до районних програм «Розвиток людського капіталу Нововоронцовського району», «Розвитку культури та духовності», «Здоров’я нації» дадуть можливість профінансувати здобуття вищої освіти воїнам – АТО, придбання туберкуліну для дітей та підлітків району, придбання відомчого житла для лікарів, завершення ремонту частини покрівлі майнового комплексу, що є спільною власністю територіальних громад  району.

Розглянуто депутатами і клопотання Дудчанської, Михайлівської та Новоолександрівської  сільських рад стосовно затвердження зміни меж населених пунктів.

Врахувавши висновки державної експертизи землевпорядної документації та рекомендації постійної депутатської комісії з питань аграрної політики рада затвердила проекти землеустрою зміни меж сіл Дудчани, Новоолександрівки та Михайлівки.

          До депутатів районної ради звернулись депутати Осокорівської сільської ради щодо організації первинної медичної допомоги сільським жителям.

         З метою врегулювання відносин, пов’язаних з забезпеченням доступності, ефективності та якості надання медичної первинної допомоги сільським жителям, районна рада прийняла рішення про створення робочої групи по вивченню питання щодо організації ПМД жителям району.

До складу групи увійшли депутати районної ради, сільські голови – Хрещенівський,  Дудчанський, Любимівський, Осокорівський. Головою робочої групи затверджено Сливченка Д.О.

Ця група до 20 вересня 2019 року має надати пропозиції стосовно шляхів врегулювання проблемних питань в організації первинної медичної допомоги сільським жителям району, в тому числі порушених у зверненні депутатів Осокорівської сільської ради (прийняте 18.07.2019 на ХLІІІ сесії).