Відбулася чергова ХL сесія Нововоронцовської районної ради сьомого скликання

Чергова ХL   сесія Нововоронцовської районної ради сьомого скликання  відбулася 26 квітня  2019 року. Головував на пленарному засіданні голова районної ради  М.М. Бідний.

У роботі сесії  взяли участь 19 депутатів районної ради із 26. Не  взяли участь у роботі сесії депутати: Бабенко М.І., Запорожченко В.П., Мандрика А.М.,  Складенко С.І., Старченко І.Р., Тітаренко В.П., Шульга С.М.

На сесії були присутні сільські голови, керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації, служб району, керівники комунальних закладів, установ.

В порядок денний ХL сесії включені  питання:

– 2 питання про     внесення       змін      до      рішення  ХХХVІІ   сесії     районної      ради     сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 679 «Про    районний    бюджет    на   2019 рік»;

– 2 питання про укладення договорів про передачу коштів субвенцій у 2019 році;

– про комплексну районну програму оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року;

– про внесення  доповнень до районної комплексної програми «Здоров»я нації» на період до 2019 року;

– про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми «Спорт для всіх» на 2017-2019 роки;

– про внесення змін   до районної комплексної програми «Розвиток людського капіталу Нововоронцовського району» на 2017-2021 роки;

– про визначення замовником виконання робіт по капітальному ремонту частини покрівлі будівлі комунальну установу «Нововоронцовський районний Будинок культури»;

– про передачу комплексу будівель та споруд в оперативне управління КУ «Нововоронцовський РБК»;

– про конкурс на заміщення вакантної посади директора КНП «Нововоронцовський РЦПМСД»;

– про конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна лікарня»;

– про інформаційний бюлетень органів місцевого самоврядування Нововоронцовського району;

– про припинення юридичної особи комунальний заклад  «Нововоронцовська центральна районна лікарня» в результаті реорганізації шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство  «Нововоронцовська центральна районна лікарня Нововоронцовської  районної ради»;

– інші питання.

При голосуванні депутатом Семеліт О.В. були внесені   питання «Про внесення змін до рішення ХХХVІІ   сесії     районної      ради     сьомого скликання від 21 грудня 2018 року № 679 «Про    районний    бюджет    на   2019 рік» , «Про укладання договорів про передачу коштів субвенцій у 2019 році», «Про припинення юридичної особи комунальний заклад  «Нововоронцовська центральна районна лікарня» в результаті реорганізації шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство  «Нововоронцовська центральна районна лікарня Нововоронцовської  районної ради».

Порядок  денний сесії депутати  затвердили  з   доповненнями.

З ініціативи депутатів Нововоронцовської районної ради на сесії включені  питання щодо розподілу  вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету на першочергові потреби населення. Депутати спрямували кошти на: виплату заробітної плати технічного персоналу загальноосвітніх закладів району у сумі 527.957 гривень; співфінансування з придбання телемедичного обладнання для впровадження телемедицини в сумі 44000 гривень; співфінансування оплати за навчання для здобуття вищої освіти демобілізованим військовослужбовцям, які проходили службу в зоні проведення антитерористичної операції у сумі 6396 гривень;  придбання путівок для відпочинку дітей з інших регіонів у сумі 20000 гривень; виплату матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення та  громадянам, які потрапили у скрутне становище у сумі 60000 гривень; виготовлення ключа адміністратора ЦНАПу 1000 гривень, навчання адміністратора ЦНАПу 2000 гривень.

Кошти іншої субвенції, що надійдуть з сільських бюджетів спрямовуються на утримання своїх дошкільних, загальноосвітніх, медичних закладів.

Депутати затвердили комплексну районну програму оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року, основною метою якої є створення в районі сприятливих умов для якісного оздоровлення та відпочинку дітей.

Також депутатами прийняті рішення щодо внесення змін та доповнень до районних програм:

– «Спорт для всіх» на 2017-2019 роки, що стосується викладення розділу ІІІ «Напрямки діяльності та заходи програми» у новій редакції;

– «Здоров’я нації» на період до 2019 року, що стосується проведення скринінгових досліджень для виявлення раку матки у жінок старше 18 років та раку простати у чоловіків старше 40 років; співфінансування придбання цифрового мамографу;  придбання витратних матеріалів для проведення хіміотерапії хворим на злоякісні новоутворення; придбання телемедичного обладнання;

– «Розвиток людського капіталу Нововоронцовського району» на 2017-2021 роки що стосується отримання цільових пільгових кредитів для здобуття вищої освіти воїнами АТО.

Депутати визначили комунальну установу «Нововоронцовський районний Будинок культури» замовником виконання робіт по капітальному ремонту частини покрівлі будівлі КУ «Нововоронцовський районний Будинок культури».

Одноголосно депутатами прийняті рішення стосовно проведення конкурсів на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Нововоронцовський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Нововоронцовської районної ради» та на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна лікарня», якими доручено  голові Нововоронцовської районної ради Бідному М.М. в міжсесійний період утворити конкурсні комісії у відповідності до вимог Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1094.

З метою всебічного і об’єктивного висвітлення та поширення інформації про діяльність органів місцевого самоврядування Нововоронцовського району, відповідно до Закону України “Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації”, депутатами одноголосно прийнято рішення щодо запровадження  випуску та поширення інформаційного бюлетеня органів місцевого самоврядування Нововоронцовського району – «Вісті Нововоронцовщини». Бюлетень буде випускатися двічі на місяць, розповсюджуватиметься   безкоштовно, розміщення реклами та політичної агітації та сторінках інформаційного бюлетеня не допускається.

Також одноголосно прийнято депутатами рішення щодо припинення юридичної особи комунальний заклад «Нововоронцовська центральна районна лікарня» в результаті реорганізації шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство  «Нововоронцовська центральна районна лікарня Нововоронцовської  районної ради», а також створено комісію з реорганізації комунального закладу.

На   сесії обговорені питання та прийняті відповідні рішення  стосовно:

–  укладання договорів про передачу коштів субвенції у 2019 році;

–  уточнення найменування посад працівників комунального закладу «Нововоронцовський районний центр дитячої творчості»;

– передачу комплексу будівель та споруд в оперативне управління КУ «Нововоронцовський РБК»;

– та інших організаційних питань.

Слід зазначити, що перед початком пленарного засідання голова Нововоронцоської районної ради М.М.Бідний вручив Почесні грамоти Херсонської обласної ради Ващенко Ларисі Василівні – депутату Нововоронцовської районної ради сьомого скликання, за   особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування Нововоронцовського району і активну життєву позицію та Мельник  Тетяні Володимирівні   – директору Дудчанського загальноосвітнього об’єднання «Дитячий садок-школа І-ІІІ ступенів – позашкільний заклад»,  депутату Нововоронцовської районної ради сьомого скликання, за багаторічну сумлінну працю,  особистий внесок у розвиток освіти Нововоронцовського району та активну громадянську позицію. Також Почесна грамота Нововоронцовської районної ради вручена  Деменській Наталії Володимирівні –  завідувачу Нововоронцовського сектору обслуговування громадян Пенсійного фонду України в Херсонській області за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та відданість справі.