Святкування Дня працівників сільського господарства

Щорічно в третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді Президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, що займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.

16 листопада поточного року голова Нововоронцовської  районної ради М.М.Бідний взяв участь у святкових заходах до Дня працівників сільського господарства.

«Відзначення Дня працівників сільського господарства підтверджує визнання почесної хліборобської праці на благо нашої держави, рідного краю.       Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Нинішнього року внесок хліборобів Нововоронцовщини в обласний коровай становить 108 тисяч тонн зернових, а це ІІІ місце в області. За цими результатами стоїть наполеглива землеробська праця та майстерність. Наш район  завжди славився своїми здобутками в аграрному секторі економіки. Кращі сільськогосподарські підприємства району, такі як: «Піонер», «Придніпровське», «Агро-Форум-2», «Птахівник» неодноразово були відзначені, як на районному так і на обласному рівнях різними нагородами та відзнаками. Таке визнання вселяє надію на краще життя наших трудівників,  впевненість у завтрашньому дні.

Шановні працівники сільського господарства! Незважаючи на негаразди, складні погодні умови, ви робите все, аби вчасно посіяти, доглянути, зібрати вирощений урожай.

Сільськогосподарське виробництво виживає тільки завдяки вашій хазяйновитості і працелюбності. За це вам повага та низький уклін.

Нехай ваша віддана праця і надалі служить на користь людей, держави, на благо нашої України.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров»ї!» – зазначив М.М.Бідний у вітальному слові.

За вагомий  внесок у розвиток агропромислового виробництва, трудові здобутки та з нагоди Дня працівника сільського господарства нагороджено Почесними грамотами районної ради:

Публічне акціонерне товариство «Придніпровське» – директор Світличний Микола Гнатович;

Державне підприємство дослідне господарство «Піонер» – директор Бєлов В’ячеслав Олегович.

Також за сумлінну працю, високі досягнення у роботі  та з нагоди Дня працівника сільського господарства Почесними грамотами районної ради нагороджено:

Геращенка Сергія Анатолійовича  – механізатора ФГ «Ніколь»;

Говорущака Сергія Івановича – тракториста – машиніста ДСП  «Агро-Форум-2»;

Касіча Анатолія Володимировича  – механізатора ФГ «Ніколь»;

Оларіу Григорія Михайловича – тракториста – машиніста сільськогосподарського виробництва ДП ДГ «Піонер»;

Семененка Володимира Анатолійовича  – тракториста – машиніста СТОВ «Явір Агроінтернешнл»;

Топчія Олександра Миколайовича – слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування  ДСП  «Агро-Форум-2».

 

Святкового настрою присутнім додали музичні вітання у виконанні працівників комунальної установи «Нововоронцовський районний Будинок культури»  та аматорів художньої самодіяльності.