Шановні жителі Нововоронцовського району!

Картинки по запросу картинки до дня незалежності

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

Символічно, що напередодні Дня незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.

24 серпня – це не просто День народження держави, це зриме втілення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які віками плекали самостійність. Сьогодні до України прикута увага всього світу: громадяни суверенної та демократичної держави знову виборюють своє право жити в правовій, успішній і стабільній країні, самим вирішувати свою майбутню долю.
  Переконаний, що тільки згуртованість і об’єднання зусиль влади та громадськості дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення та забезпечити вихід всієї України і нашого краю на нові рубежі економічного і соціального розвитку. 
  Щиро бажаю
усім добра, добробуту й затишку в родинах, нехай кожен день повниться добрими справами в ім’я процвітання незалежної Української держави.

Голова Нововоронцовської районної ради М. Бідний