Шановні викладачі, випускники та вихованці районної дитячої музичної школи!

 

  Від імені депутатського корпусу районної ради, виконавчого апарату  та від себе особисто дозвольте привітати вас з 50-річним ювілеєм.

       Впродовж п’ятдесяти років Нововоронцовська районна дитяча музична школа виховує юних музикантів, не припиняє дивувати та дарувати кожному мешканцю району нагоду бути долученим до мистецтва та насолоджуватися прекрасним – доробками світових класиків та національним культурним надбанням.

Вся історія мистецького закладу є яскравим прикладом відданості своїй професії безмежно закоханих у музику людей.

Батьки, які віддають своїх дітей у школу, знають напевне, що там не лише плекають дитячі таланти, а й виховується майбутня еліта України. Ваша музична школа несе таку велику просвітницьку місію, що про її досягнення знають не лише у нашому районі, а й за його межами. Ви прищеплюєте учням любов до рідної культури, до кращих зразків світової музичної класики та даєте їм старт у прекрасне майбутнє.

Прийміть теплі слова вдячності за титанічну роботу, направлену на процвітання школи. Впевнений, що музика у стінах вашої школи ніколи не згасне.

Бажаю вам  міцного здоров’я, родинного добробуту та затишку, невичерпної енергії, оптимізму, нових досягнень і зірок на мистецькому небосхилі.

Голова районної ради        М.Бідний