Серпнева конференція педагогічних працівників Нововоронцовського району

Учитель – це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Це особливе відчуття значимості, яке присутнє у кожного, хто пов’язаний із дітьми. Кожен прожитий день у школі не схожий на попередній. Колесо навчальних років обертається настільки швидко, що хочеться вигукнути: «Мить, зупинись!».

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневою конференцією педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти та шляхи їх реалізації.

Районна педагогічна конференція відбулась у великому залі  КУ «Нововоронцовський районний Будинок культури».

Голова Нововоронцовської районної ради М.М.Бідний звернувся до освітян  з вітальним словом та побажав всім міцного здоров’я, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Під  час конференції було вручено Почесну грамоту Херсонської обласної ради Береговому В.М. –  депутату Нововоронцовської районної ради сьомого скликання, члену постійної комісії  районної ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту, за особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування району, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Незалежності  України.

А також Почесною грамотою Нововоронцовської  районної ради були нагороджені кращі представники освітянської галузі:

Псарюк Ірина Леонідівна – вчитель початкових класів Осокорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм,  вагомі успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління;

Шевчик Вікторія Іванівна – вчитель української мови і літератури  Нововоронцовської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм,  вагомі успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління;

Раєвський Олександр Олегович  – вчитель біології Нововоронцовської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм,  вагомі успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління;

Возняк Світлана Вікторівна – вихователь дитячого садка Дудчанського загальноосвітнього об’єднання «Дитячий садок-школа І-ІІІ ступенів – позашкільний заклад», за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм,  вагомі успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління.