Популяризація творчості Ліни Костенко

   На Херсонщині вшосте   проходить  обласний фестиваль виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». Це унікальний, єдиний в Україні захід, основне завдання якого полягає в популяризації та презентації творчості нашої сучасниці, поета світового масштабу. Учасники відбіркового етапу у своїх виступах відкрили геніальність, чари і музику,  біль і бентежність поезії великої сучасниці. Усі конкурсанти довели, що їм не байдуже високе поетичне слово, пронизане любов’ю до України, тривогою за її сьогодення й майбуття, що вони читають і знають сучасну українську поезію.

  Найбільш вдало передати барви віршів Костенко вдалося:

Серед «читців»:  І місце виборола Захарченко Крістіна (Нововоронцовська ЗОШ №2),  ІІ місце  – Ковальська Катерина (Нововоронцовська ЗОШ №1), ІІІ місце – колектив Хрещенівської ЗОШ (Корецький Валерій, Груненко Карина, Бережна Інна, Карнаухий Олександр, Щербак Тетяна). 

 У категорії «Автори віршів» дипломом І ступеню нагороджена  Калька Наталя (Нововоронцовська ЗОШ №1), дипломом ІІ ступеню – Волченська Діана (Нововоронцовська ЗОШ №2),  дипломом ІІІ ступеню  – Карпенко Оксана (Нововоронцовська ЗОШ №2).

  Кращим «Вокалістом»  визнана Руденко Єлизавета Нововоронцовська ЗОШ №1

(І місце).

   Завдяки олівцю та пензлю краще передати почуття вдалося:  Семеліт Анні (Нововоронцовська ЗОШ №1) – І місце, Чайковській Яні (Нововоскресенська ЗОШ) – ІІ місце,  Мельничук Тетяні (Нововоронцовська ЗОШ №1)- ІІІ місце.

Захід завершився, але любов до палкихпоезій  великої співвітчизниці, по вінця наповнених зображенням символічного двобою світла і темряви, життя і смерті, тимчасовості і вічності, залишиться з усіма присутніми, мов зірка – дороговказ, який освітлює життєвий шлях. r