Поповнення бібліотечних фондів

Нещодавно комунальному закладу «Нововоронцовська центральна районна бібліотека» з обмінного фонду КЗ «Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара» Херсонської обласної ради були передані книги, випущені за Державною програмою «Українська книга 2019» у кількості 820 примірників на суму 93429,26 гривень.та 28 примірників на суму 2658,60 грн.  – видання (енциклопедії), випущені за Державною програмою згідно розпорядження Президії НАН України , а також 28 видань краєзнавчої тематики на суму 2616,81 грн.   Книги будуть прийняті у спільну власність територіальних громад району та розподілені між центральною і сільськими бібліотеками. Поповнення книжкового фонду є дуже цінним за тематикою видань.

Районна бібліотека тісно співпрацює з обмінним фондом Херсонської ОУНБ та бере участь в акціях, де бібліотекам безкоштовно ( за рахунок державних програм, акцій видавництв ) пропонуються книги, адже з місцевого бюджету надходять незначні кошти лише на передплату періодичних видань. До речі, проблемою для закладу є доставка книг з міста Херсона. В цьому нам уже традиційно допомагає колектив ДСП «Агро-Форум-2», за що ми щиро вдячні особисто директору господарства Сергію Івановичу Пушкарю.

Місія публічних бібліотек – створити людям умови для духовного росту, самоосвіти та самовиховання, підняти інтерес до читання у молоді. Тому оновлення бібліотечних фондів саме зараз на часі і ми, бібліотекарі, надзвичайно радіємо новим книгам!

Директор КЗ «Нововоронцовська центральна районна бібліотека Любов Лукіна