Плекаємо юні таланти

Цьогоріч відкритий літературний конкурс творів у жанрі фантастики та фентезі «ФантФест» запрошував до участі юні літературні таланти  вже вшосте. Творчі роботи надходили з різних куточків України та із країн «близького зарубіжжя». Щороку зростають масштаби конкурсу – від кількох десятків до більше ста учасників.  9 квітня у Херсоні відбулась святкова церемонія нагородження переможців і призерів із врученням дипломів та цінних подарунків. У конкурсі брали участь юні таланти Нововоронцовського району. І ми маємо переможців !

В молодшій віковій групі 2 місце здобув Іван Широкий (смт. Нововоронцовка, ЗОШ №1)  – за оповідання “Небезпечна гра”. У старшій віковій групі 3 місце здобули сестри Оксана і Тетяна Карпенко (смт. Нововоронцовка, ЗОШ №2) за оповідання “Ти? Ні, не я…”.
            Вітаємо наших юних письменників! Бажаємо, щоб в майбутньому ваші імена та літературні роботи звучали не лише на всеукраїнському рівні, а й далеко за межами Батьківщини! Цінуйте свій талант та залишайтесь такими ж щирими і безпосередніми!
Окрему подяку висловлюємо приватному підприємцю Віталію Миколайовичу Бабенку за надану фінансову допомогу для організації поїздки та подаровану учасникам можливість бути присутніми на церемонії нагородження у м. Херсоні.

Комунальний заклад «Нововоронцовська центральна районна бібліотека»