Оголошення про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Нововоронцовський районний Будинок культури»

Відповідно до статтей 213, 214 Закону України «Про культуру» оголошується про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Нововоронцовський районний Будинок культури».

Склад конкурсної комісії має формуватись з представників від трудового колективу, громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування та Нововоронцовської районної ради (по три кандидатури від кожного суб’єкта).

Кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу.

Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають кандидатури до Нововоронцовської районної ради, яка шляхом жеребкування визначає трьох кандидатів до складу конкурсної комісії.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

Пропозиції щодо кандидатур до конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Нововоронцовський районний Будинок культури» приймаються до 01.11.2019 року за адресою: Нововоронцовська районна рада вул. Воронцова,10, смт. Нововоронцовка, Херсонська обл., 74200.