Нововоронцовській районній дитячій музичній школі – 50 років!

2018 рік для Нововоронцовської районної дитячої музичної школи став ювілейним. Розділити радість свята з творчим колективом та юними вихованцями закладу прийшло чимало поціновувачів мистецтва.

26 жовтня у святково вбраному залі Нововоронцовської районної ради музична школа радо вітала свою велику родину викладачів, учнів, батьків.

Від імені депутатського корпусу районної ради, виконавчого апарату  та від себе особисто з вітальним словом до ювілярів звернувся голова Нововоронцовської районної ради М.М.Бідний.

«Впродовж п’ятдесяти років Нововоронцовська районна дитяча музична школа виховує юних музикантів, не припиняє дивувати та дарувати кожному мешканцю району нагоду бути долученим до мистецтва та насолоджуватися прекрасним – доробками світових класиків та національним культурним надбанням.

Вся історія мистецького закладу є яскравим прикладом відданості своїй професії безмежно закоханих у музику людей.

Батьки, які віддають своїх дітей у школу, знають напевне, що там не лише плекають дитячі таланти, а й виховується майбутня еліта України. Ваша музична школа несе таку велику просвітницьку місію, що про її досягнення знають не лише у нашому районі, а й за його межами. Ви прищеплюєте учням любов до рідної культури, до кращих зразків світової музичної класики та даєте їм старт у прекрасне майбутнє» – зазначив М.М.Бідний.

За вагомий внесок у розвиток позашкільної освіти Нововоронцовського району, творчий пошук та ініціативність в організації естетичного виховання дітей і підлітків та з нагоди 50-річчя заснування закладу Почесною грамотою Нововоронцовської районної ради нагороджено педагогічний колектив комунального закладу «Нововоронцовська районна дитяча музична школа».

За сумлінну працю, професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток позашкільної освіти Нововоронцовського району, ініціативність в організації естетичного виховання дітей і підлітків та з нагоди 50- річчя заснування закладу Почесною грамотою Херсонської обласної ради нагороджено директора КЗ «НРДМШ» Буренок С.М.

Також за  сумлінну працю,   особистий внесок в естетичне виховання підростаючого покоління, активну участь в районних заходах та з нагоди 50- ти річчя з дня заснування  закладу Почесною грамотою Нововоронцовської районної ради нагороджено викладачів закладу: Гринько І.А., Смірнову О.В., Солонець О.А., Тетерю О.В.

Шквал оплесків, численні букети квітів і повна зала були свідченням того, що майже двогодинний концерт пройшов на високому організаційному рівні та приніс масу задоволення всім шанувальникам мистецтва. Свої вміння і таланти демонстрували і учні, і викладачі, і гості.