Нововоронцовський район відвідав народний депутат України І.В.Колихаєв

Сьогодні з робочим візитом до Нововоронцовського району прибув народний депутат України Колихаєв І.В.

 Зустріч відбулася в залі засідань Нововоронцовської районної ради.

На початку зустрічі виступив голова районної ради М.М.Бідний, який  коротко презентував район та подякував представникам усіх гілок влади за спільну діяльність у вирішенні нагальних проблем району. А також звернув увагу на питання, що потребують  вирішення вже сьогодні – ремонт дитячого відділення КЗ «Нововоронцовська центральна районна лікарня» та завершення робіт по проекту  «Реконструкція теплових мереж комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна лікарня» з встановленням модульної котельні». 

У своєму виступі народний депутат України Колихаєв І.В. подякував присутнім за виявлену підтримку на виборах; розповів про те, які питання  вирішуються ним у Верховній Раді, озвучив своє ставлення до впровадження ринку землі, та інших реформ. Звернув увагу на законопроекти, з якими він не погоджується.

Серед  тем, які цікавили присутніх на зустрічі  йшлося про ринок сільськогосподарських земель, стан доріг,  децентралізацію, захист прав чорнобильців, фінансову підтримку ветеранської організації, роботу лісництва, розвиток спортивної інфраструктури та ін. Голова  районної ради М.М.Бідний звернув увагу на те, що  подані проекти від громад, які можуть фінансуватися коштом Державного фонду регіонального розвитку, не беруться до розгляду.

         І.Колихаєв  не лише відповідав на поставленні запитання, а й висловлював власне бачення щодо рішення тих чи інших проблем. Також він поінформував учасників зустрічі про найближчі плани роботи як у законодавчому органі, так і під час роботи в окрузі.