Народний ансамбль народної пісні «Джерела» нагороджено Почесною грамотою районної ради

Перед початком пленарного засідання ХХХУІІІ сесії Нововоронцовської районної ради сьомого скликання голова та депутати районної ради  привітали народний ансамбль народної пісні «Джерела» комунальної установи «Нововоронцовський районний Будинок культури» з перемогою у  ХХІІІ фестивалі-конкурсі «Мистецьке свято «Душі криниця», що проходив в м. Кривий Ріг.  Колектив отримав диплом І ступеню в номінації «Вокальні ансамблі» (категорія «Ветерани»).
Голова Нововоронцовської  районної ради М.М.Бідний вручив керівнику колективу  Олені Смірновій Почесну  грамоту  районної ради за  вагомий внесок у розвиток і популяризацію української народної пісні, високу професійну майстерність та з нагоди перемоги у фестивалі-конкурсі. А депутат районної ради Д.О. Сливченко вручив керівнику та учасникам колективу квіти та подарунки.

Свій професіоналізм і талант народний  ансамбль народної пісні «Джерела» продемонстрував  усім присутнім в сесійній залі,  виконавши  дві пісні – «Моя Україна» та «Ой дощ, іде дощ».