На часі погашення податкового боргу – в Нововоронцовській ДПІ проводяться зустрічі з громадянами -платниками податків

Спеціалістами   Нововоронцовської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі  щодня проводяться робочі зустрічі з громадянами – платниками податків. Тема зустрічей – питання погашення податкового боргу. Цьому питанню  приділяється велика увага, оскільки узгоджені податкові зобов’язання повинні надходити до бюджету своєчасно.

Сума заборгованості по податку на майно станом на 01.09.2020 по Нововоронцовському району складає 1290 тис.  гривень , у тому числі по платі за землю 931 тис. гривень, по податку на нерухоме майно відмінне від земельних ділянок  – 359 тис. гривень.

Згідно з п. 287.5 ст.287 та  п.п.«а» п.п.266.10.1 п.266.10 ст.266 ПКУ земельний податок фізичними особами та податок на нерухоме майно відмінне  від земельної ділянки сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

У ході зустрічей були надані роз’яснення щодо порядку обчислення та сплати земельного податку, орендної плати за землю та податку на нерухоме майно. Також до відома платників податків було доведено перелік категорій громадян, які звільняються від  сплати земельного податку, порядок проведення звірки у разі виникнення питань щодо обчислених сум по платі за землю.

Звертаємось з проханням до платників податків: бути сумлінними, своєчасно сплачувати податки, а у разі виникнення питань, звертатися до податкової служби з  метою попередження  штрафів та перевірок.

Водночас нагадуємо громадянам, які подали податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2019 рік: термін сплати зазначених податкових зобов’язань – до 1 жовтня поточного року.

Таким чином, останній день сплати – 30 вересня 2020 року (включно).

Пресслужба Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі