Ми діти твої – Україно!

Херсонська земля прекрасна сьогоденням і славна минулим, де переплелися радість і журба, велич перемог і гіркота поразок.  21 жовтня 2019 року в комунальному закладі «Нововоронцовська центральна районна бібліотека» шанувальникам історії рідного краю  випав  шанс розкрити свої знання. Переможці І відбіркового туру Обласного міжвідомчого інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини» відповідали на питання краєзнавчих вікторин.

Поки члени журі підводили підсумки, конкурсанти взяли участь у патріотично – пізнавальному квесті «Ми діти твої – Україно!».

 Кожен учасник конкурсу показав чудові знання з історії , природи, літератури таврійської землі.  Про це свідчить кількість набраних ними балів. Найбільшу кількість правильних відповідей дали: серед учнів 4-5 класів Балабан Анастасія (Новоолександрівська сільська бібліотека), серед учнів 6-7 класів Широкий Іван (Нововоронцовська шкільна бібліотека ЗОШ №1),  в категорії 8-9 класи Сулима Максим  (Нововоронцовська шкільна бібліотека ЗОШ №1).

Херсонська  земля з багатою історією, яка стала основою незліченої кількості художніх творів та народних пісень. А її широкі, безкрайні степи з золотим колоссям та пахучими травами, буйні рясні сади, виноградники та баштани змушують затамувати подих. Ми пишаємося успіхами наших дітей, які в черговий раз довели, що їм не байдужі історія та сьогодення рідного краю. Ерудовані, обдаровані, талановиті, вони не лише надія нашого району, а й інтелектуальний потенціал країни.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                                           Матеріали підготовлені КЗ «Нововоронцовська

                                            центральна районна бібліотека»