МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ

Допомагати людям – надзвичайно благородна справа. А професія медика – найгуманніша, адже вона покликана стояти на сторожі людського життя. Саме вони дарують здоров’я людям, рятують від найрізноманітніших хвороб. Тому образ медичного працывника в уяві багатьох людей пов’язаний з надією і захистом. Кажуть, що лікар – це посередник між людиною і Богом. Дійсно, у багатьох ситуаціях медпрацівник є останньою рятівною інстанцією для хворого. Клятва Гіппократа спонукає людей у білих халатах перебороти всі емоції й особисті негаразди, щоб виконати свій обов’язок. Лікар часто лікує не лише тіло, а й душу людини, вселяючи в її серце віру та надію.

За  традицією у третю неділю червня в Україні відзначається  День медичного працівника. Тож, із цієї нагоди в переддень свята в актовому залі КНП «Нововоронцовський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Нововоронцовської районної ради» відбулися урочисті заходи.

Голова   Нововоронцовської районної ради М.М.Бідний щиро привітав медичних працівників з професійним святом, висловив глибоку вдячність за  працю, за щире серце, яке наповнене любов’ю  та співчуттям до кожного пацієнта.

За  багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість обраній справі та з нагоди Дня медичного працівника нагороджено Почесними грамотами Херсонської обласної ради:

Давиденко Тетяну Вікторівну  – лікаря-педіатра Золотобалківської сільської лікарської амбулаторії КНП «Нововоронцовський РЦПМСД Нововоронцовської районної ради» та       Панасенка Євгенія Борисовича – ортопеда – травматолога  КЗ «Нововоронцовська центральна районна лікарня».

 

За    багаторічну, сумлінну працю, відданість справі  та з  нагоди Дня медичного працівника нагороджено  Почесними грамотами районної ради:

Вітцівського Валерія Михайловича – лікаря – терапевта Золотобалківської сільської лікарської амбулаторії КНП «Нововоронцовський РЦПМСД Нововоронцовської районної ради»;

Клименко Наталю Олексіївну – лаборанта клінічної лабораторії поліклінічного відділення КЗ «Нововоронцовська центральна районна лікарня»;

Чумака Олександра Володимировича – лікаря-хірурга  КЗ « Нововоронцовська ЦРЛ».

 

 

«Знання і вміння лікарів, фельдшерів, медичних сестер, молодшого медичного персоналу завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

Не  жаліючи зусиль і часу, ви приймаєте на себе великий тягар людського болю,  рятуєте людські життя і повертаєте здоров»я, вселяєте надію, допомагаєте здолати зневіру у найважчі хвилини.

Сьогодні відбувається реформування медичної галузі. Вирішення її проблем, захист прав громадян у сфері охорони здоров’я, соціальний захист медичних працівників – це наші  найважливіші завдання» – зазначив М.М.Бідний

Культпрацівники  комунальної установи «Нововоронцовський районний Будинок культури» підготували  святковий концерт та забезпечили гарний  настрій.