Крок назустріч своїй мрії

У храмі інформації, польоту фантазії, мрій, думок і творчості 8 квітня 2019 року зібралися переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2019».   Хто з кращих  книгоманів району спромігся зробити більш вагомі висновки з прочитаних останнім часом книжок, описати в читацькому щоденнику та цікавіше про це може розповісти вирішувалося у відкритому змаганні. Усі учасники: Макаревич Владислав                                                       (КЗ “НЦРБ”), Зуєнко Ксенія (Нововоронцовська ЗОШ №2), Шруб Вікторія                    (Нововоронцовська ЗОШ №1), Бутрій Анна (Михайлівська ЗОШ), Дикуха Ілля (Новоолександрівська ЗОШ/ДС),  Яровий Ілля  (Миролюбівський НВК), Костюк Ольга (Біляївський НВК –ДВК), Згоник Єлізавета (Осокорівська ЗОШ) дуже добре підготувалися  до презентацій книг. Жоден з виступаючих не залишив байдужими своїх суперників, присутніх глядачів і журі. Але беручи до уваги пости та відео у соціальних мережах, в яких учасники діляться враженнями від прочитаних книг, чотири з них отримали додаткові бали. Це стало вирішальним фактором при підведенні підсумків. З незначною перевагою, перемогу отримав Макаревич Владислав.

Ще одним відкриттям заходу стала юний книголюб, волонтер бібліотечної команди «Лідер» комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна бібліотека»  Поліна Мазур. Вона була не лише вправною ведучою, а й справжнім мотиватором для присутніх. Адже Поліна, навчаючись лише в 4 класі Нововоронцовської ЗОШ №1, прочитала майже всі книги, які рекламували семикласники. До того ж до вибору книг дівчинка завжди підходить відповідально, аналізує прочитане, ділиться враженнями з користувачами бібліотеки.

Книга мов  чарівний ліхтар дарує людині світло, але не забирає внутрішньої свободи, дозволяє мріяти, творити, пробуджує почуття. Наші книголюби наче промінчики того світла  запалюють своїм захопленням однолітків, знайомих, близьких. Читаючи книги, можна знайти ідеальний образ самого себе у вигляді певних вигаданих героїв або реальних людей, а згодом втілити цей образ у своєму житті. Книгомани  2019 року крок назустріч своїй мрії зробили.

Матеріали підготовлені КЗ «Нововоронцовська центральна районна бібліотека»