ГОЛОВА НОВОВОРОНЦОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ М. М. БІДНИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В РАЙОННІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року, визначають стратегічні пріоритети розвитку освіти та шляхи їх реалізації.

Районна педагогічна конференція відбулась у великому залі  КУ «Нововоронцовський районний Будинок культури».

Голова Нововоронцовської районної ради М.М.Бідний звернувся до освітян  з вітальним словом, наголосивши, що  районна рада та депутатський  корпус завжди з увагою ставиться до вирішення проблем освітянської галузі. Зазначив, що спільними зусиллями необхідно створити таке  освітнє середовище, яке  буде виявляти  унікальні таланти і здібності дітей,  формувати  впевненість у собі та здатність реалізувати себе. Побажав всім міцного здоров’я, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

Під  час конференції Почесною грамотою Нововоронцовської  районної ради нагороджено Вєтрову Ларису Болеславівну – вчителя початкових класів Біляївського навчально-виховного комплексу «ЗОШ – ДНЗ» І-ІІІ ступенів, за багаторічну сумлінну працю, відданість справі, активну життєву позицію та з нагоди Дня незалежності України.