Для комунального закладу “Нововоронцовський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” придбано 7 медичних автомобілів

Пріоритетним напрямком своєї роботи Нововоронцовська районна рада та виконавчий апарат ради вбачає в проведені негайного реформування закладів охорони здоров’я, на які в останні роки надходять численні скарги від пересічних жителів, на несвоєчасне та неякісне надання медичних послуг, в тому числі, величезні нарікання стосовно роботи персоналу комунального закладу  «Нововоронцовський районний центр медико-санітарний допомоги» з його структурними підрозділами.             

На сьогоднішній день  в складі цього закладу функціонують 13 фельдшерсько-акушерських пунктів та 6 амбулаторій, що обслуговують майже 22 тисячі жителів району, які проживають в 19 населених пунктах.

Зійшлися на думці, що головним недоліком в їх роботі є неймовірна НЕДОСТУПНІСТЬ ПАЦІЕНТА до лікаря, медичного працівника, через нерегулярне автобусне транспортне сполучення, особливо жителів віддалених населених пунктів та рідкісні виїзди лікарів району в села.

Потрібен ТРАНСПОРТ, ВЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ!

Ініціював вирішення цього важливого для жителів району питання та взяв під особистий контроль голова Нововоронцовської районної ради М.М.Бідний.

В зв’язку з обмеженістю фінансового ресурсу районного бюджету М.М. Бідний  звернувся за підтримкою та сприянням  у вирішенні питання придбання медичних автомобілів для комунального закладу до голови Херсонської обласної ради В.М. Мангера та депутата  Верховної ради України Ю.В. Одарченка.

Проведена велика кропітка спільна робота всіх гілок влади та зацікавлених осіб. Чимало проведено підготовчої та організаційної роботи. Зокрема,прийняті рішення сесій Херсонської обласної ради сьомого скликання про виділення коштів на придбання медичних автомобілів, Нововоронцовської районної ради сьомого скликання про спів фінансування видатків на придбання медичних автомобілів, видано відповідне розпорядження  Кабінету Міністрів України. Здійснено пошук учасника процедури (тендера) закупівлі відповідних автомобілів.

Завдяки конструктивній співпраці, сприяння народного депутата України Ю.В. Одарченка за кошти державного бюджету 800 тис. грн.., обласного – 640 тис. грн.  та співфінансування з районного бюджету – 153 тис. грн.. придбано  7 спеціалізованих легкових автомобілів для КЗ «Нововоронцовський  районний центр первинно-медико санітарної допомоги»  з подальшою  передачею  їх сільським ФАПам, які  22 грудня 2017 року  доправлено  в район.

 

   

Сподіваємося, що придбані медичні автомобілі дозволять забезпечити надання сільському населенню   нашого району первинної медичної допомоги відповідно до нормативів МОЗ України та стимулювати стабільність кадрового потенціалу сімейних лікарів та середнього медичного персоналу в медичних закладах.