72-а річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  – це особливе для нашого народу свято. Цього дня ми з гордістю згадуємо про мужність усіх тих, хто наближав цей довгоочікуваний день на фронті і в тилу, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам ціною власного життя.

9 травня біля меморіального комплексу бойової Слави селища Нововоронцовка відбувся мітинг-реквієм «Печалі бронзове лиття». Слова глибокої поваги до учасників війни лунали у цей погожий сонячний день. Голова  районної ради М.Бідний  від імені депутатського корпусу Нововоронцовської районної ради, виконавчого апарату, себе особисто привітав зі святом усіх присутніх.

«Кожна річниця Перемоги це завжди світлі чуття і дзвони пам’яті, що б’ють в людські серця. Це долучення до подвигу, рівного якому не знає планета.

Ціна Перемоги – це мільйони загиблих, зламані людські долі, біль та горе. Близько десяти мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, пішли з життя від тяжких ран у повоєнні роки та до останнього залишились вірними своїй Вітчизні та народу. Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність» – зазначив у своєму виступі М.Бідний.

Традиційне святкування Дня Перемоги зібрало багато нововоронцовців і гостей селища в єдиному уклінному покладанні квітів до меморіалу Слави.