31-а річниця Чорнобильської катастрофи

26 квітня – сумна дата в новітній історії України. Рівно 31 рік тому світ сколихнула найбільш масштабна за всю історію людства атомна катастрофа. Саме відтоді українське слово «Чорнобиль» увійшло в усі мови світу як символ великої біди та страшної трагедії.

Тому 26 квітня 2017 року у  залі засідань Нововоронцовської районної ради відбувся тематичний захід з нагоди річниці  аварії на Чорнобильській АЕС .

Вдалий режисерський задум, переплетений з проникливими та професійними  вокальними номерами у виконанні культпрацівників комунального закладу «Нововоронцовський районний Будинок культури» та викладачів комунального закладу «Нововоронцовська районна дитяча музична школа» не залишили байдужим нікого в залі, залишилися у серцях та свідомості присутніх.

Цього ж дня на території Нововоронцовського районного сектору управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Херсонській області відбулось урочисте відкриття пам’ятного знаку в знак пам’яті про загиблих під час ліквідації Чорнобильської аварії «Героям ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС».

Чорнобиль. Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.